Ресторан

До ваших послуг врочиста «Велика» заля з дитячим куточком. Ваша малеча буде у захваті від дерев’яного коника та справжнього намету для маленьких дослідників! Любимо казати, що тутешні мольфари обожнюють маленьких бешкетників. Тут зручно розташується до 70-ти ваших найвибагливіших гостей, яким неодмінно полюбляться високі парадові стелі з різьбленими люстрами, автентичні дерев’яні балки, оздоблені віконні та дверні рами, зручні лавиці та столи, автентичні предмети побуту та тепленькі шкури з овчини. Взимку у залі палає справжній камін на дровах – головна окраса Різдвяних та новорічних свят.

Мала» заля потішить товариство у складі 30 гостей. Це наш маленький закапелок для тих, хто прагне усамітнитися в тісній компанії чи теплому родинному колі.

На другому поверсі маєте нагоду милуватися пейзажами «з гори» та запросити на забаву до 25 гостей.

Шопка та тераса.

Поруч з рестораном біля самісінького озерця з розлогою вербою облаштована гуцульська «Шопка», що гостинно закличе в свої обійми до 70 гостей. В погожу літню пору тут файно потеревенити на відкритій терасі, де можна по-справжньому відпочити від щоденних турбот за улюбленим напоєм, споглядаючи чудову панораму заходу сонця.

«Гражда» – ідеальне місце для святкування весіль, бенкетів, корпоративів та незабутніх колоритних побачень. Тут затишно і одночасно святково.

Плануємо втілювати в життя ще більше креативних ідей: майстерки, воркшопи, пленери, зустрічі та багато іншого. Бо живемо своєю справою та надихаємося магією гуцульського антуражу щодня.