Наш ресторан

Наш ресторан

Ресторанний комплекс розташований недалеко від центру міста (7 хвилин на автомобілі), посеред двох мальовничих озер, які манять прохолодою влітку та створюють неповторну атмосферу протягом року. Ступивши на територію закладу, Ви потрапляєте в світ спокою та природи, де так приємно відпочити від буденних турбот.

Тут є де погомоніти та усамітнитися, адже ресторанний комплекс складається з головного ресторану, шопки та корчми з численними відкритими терасами, альтанками та дитячими майданчиками.

Ресторанний комплекс чудово поєднує простоту гуцульського автентичного побуту  та  сучасний сервіс  для найвибагливіших гостей. Вправні кухарі здивують Вас смачними стравами галицької, української та європейської кухні. Обов’язково спробуйте тут фірмові страви з роштиля та з власної коптильні. А для дітей є окреме дитяче меню. З п’ятниці до неділі в ресторані Вас розважатиме жива музика.

Для відвідувачів закладу діє постійна система лояльності та акцій.

Для нас кожне Ваше свято ─ це особлива подія, для організації якої потрібен власний підхід. Ми з радістю допоможемо Вам влаштувати як звиклий бенкет, так і неординарне святкування, організуємо фуршет, застілля для туристичних груп, барбекю чи дитяче свято. В нас можна вдало влаштувати весільну чи традиційну українську фотосесію, провести конференцію чи презентацію. Ресторанний комплекс вже став улюбленим місцем для проведення виїзної святкової розписки молодят.

І доброю традицією для закладу є проведення традиційних вечорниць на свято Купала, Андрія, Різдво, Водохреща, Великдень, а також забави на Новий рік.

Керівник

«Наша команда – це люди, які сприймають ресторан як щось до болі своє, персональне, особисте. Це професіонали, які по-справжньому люблять такий суперечливий , такий навіжений , такий трудомісткий , але такий благородний «бізнес на кінчиках пальців».

Шеф кухар

«Кулінарія – це велике мистецтво. Страви не лише повинні бути естетично красивими, але й приносити користь для організму. Не люблю компромісів на кухні, лише якісні продукти та правильне їх приготування є кредом справжньої ресторанної справи».

До ваших послуг:

Wi Fi

Автостоянка

Дитячий майданчик

З нами Ви зможете втілити кожну свою мрію та задумку.

Віртуальний тур